Magazyn do wynajęcia – Warszawa to właściwy wybór?

magazyn do wynajęcia warszawa

Magazyn, w którym będziemy składować nasz towar nie tylko powinien być w pełni wyposażony i obsługiwany przez profesjonalistów, ale również… co oczywiste, niezbyt drogi. Jednak nie należy oszczędzać, kiedy o cenie decyduje lokalizacja! warto zwrócić uwagę na to, jak w przypadku upatrzonego magazynu wyglądają drogi dojazdowe do najważniejszych dróg szybkiego ruchu w kraju, bo to znacząco wpływa na czas realizacji powierzonych zadań i jest optymalne pod względem komunikacji. Np. posiadając magazyn we Wrocławiu, droga do Suwałk będzie długa, jednak już do Legnicy nie tak bardzo. Jeśli prowadzisz sprzedaż w danym regionie, to naturalnym będzie wybranie centrum logistycznego, które znajduje się w jego obrębie, jednak jeśli swoimi produktami chcesz zaopatrywać całą Polskę, to Warszawa wydaje się być najlepiej skomunikowanym miastem.

Potrzebny dobrze skomunikowany magazyn? Warszawa będzie rozsądnym wyborem

Jednak nie cała Warszawa, bo przecież ścisłemu centrum bliżej do komunikacyjnego samobójstwa, niż optymalnej lokalizacji.  Jednak już obrzeża stolicy świetnie nadają się na miejsce do składowania towarów. Praktycznie każde miejsce tego typu w obrębie aglomeracji, które nie znajduje się w ścisłym rejonie miasta, ma szybki dostęp do najważniejszych szlaków transportowych, co sprawi, że towar z magazynu bardzo szybko może „wyruszyć w podróż” do odbiorcy. Jeśli potrzebny jest dobrze skomunikowany magazyn do wynajęcia, Warszawa jest lokalizacją, która cechuje się szeregiem zalet niepowtarzalnych w skali kraju.

Profesjonalne usługi magazynowe – Warszawa to świetna lokalizacja

Lokalizacja magazynu pod Warszawą zapewnia szereg korzyści związanych z położeniem w centrum Polski:

 • Czas dostawy do większości miejsc będzie niemal analogiczny,
 • Najwięcej możliwych dróg dotarcia,
 • „Pierścieniowy” układ odbiorców, który pozwala na optymalną organizację trasy złożonej z większej liczby punktów docelowych.

Magazyn do wynajęcia – Warszawa może postawić na Trans-Tok

Magazyny firmy Trans-Tok są zlokalizowane pod Warszawą, w pobliżu najważniejszych połączeń komunikacyjnych, a każdą placówkę obsługują profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Te dwie lokalizacje to:

 • Macierzysz – w pobliżu węzła Konotopa i drogi ekspresowej S8. Powierzchnia magazynowa: 10.000 miejsc paletowych, w systemie wysokiego składowania na powierzchni 5.000 m2.
 • Ożarów Mazowiecki – przy drogach nr 718 i nr 92. Powierzchnia magazynowa: 13.100 m2, niezależna chłodnia 400 m2. Dodatkowo magazyn jest wyposażony w klimatyzację całej powierzchni magazynowej i biurowej.

Postaw na profesjonalne usługi magazynowe – Warszawa może na nie liczyć

Procesy magazynowe nie polegają jedynie na składowaniu towaru. Trans-Tok zapewnia również usługi dodatkowe, takie jak:

 • foliowanie produktów (w tym niestandardowe jednostki sprzedaży)
 • etykietowanie produktów (w tym etykietowanie żywności)
 • przygotowywanie zestawów promocyjnych – w ramach tej usługi zestawiamy produkty pakując je w zestawy mające na celu zwiększenie sprzedaży i związanie Klienta z marką,
 • integrację systemów IT,
 • zarządzanie zwrotami,
 • cross-docking.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *